Новини велоспорту. Пісочинська ДЮСШ

Дата: 25.05.2021 17:30

Протягом 13 - 17 травня в місті Суми проходила  Всеукраїнська багатоденна гонка на шосе, що складалася з 4 етапів: гонка з роздільним стартом (5 км та на 10 км) на час, а також 2 групові гонки довжиною 40 км.  У перегонах взяли  участь 160 спортсменів із різних областей України.

У категорії молодших дівчат за збірну команду Харківської області прийняли участь спортсменки Пісочинської ДЮСШ - Кононенко Карина та Стецюк Ярослава. Це був їх перший перегін по шосе. Дівчата продемонстрували гідні результати: Стецюк Ярослава посіла 13 місце, Карина Кононенко - 16 місце в загальному заліку серед 32 учасниць.

Наступна гонка за участі спортсменок відбудеться з 27 по 30 травня в м. Кропивницькому. Бажаємо нашим дівчатам перемоги!