Нові досягнення спортсменів громади. Пауерліфтінг

Дата: 29.03.2021 17:23

27-28 березня відбувся Чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп.

Вітаємо спортсменів громади, вихованців Пісочинської ДЮСШ, які взяли участь у змаганні та традиційно продемонстрували високу майстерність і неймовірну волю до перемоги:

- Курочка Роман – у ваговій категорії до 74 кг посів 1 місце із сумою триборства 442,5 кг;

- Курочка Оксана – у ваговій категорії до 57 кг посіла 2 місце із сумою триборства 267,5 кг;

- Зазулін Артур – у ваговій категорії до 49 кг посів 4 місце із сумою триборства 187,5 кг.

Вітаємо талановитих спортсменів! Дякуємо наставнику молоді, тренеру Геннадію Матвієнку за гідну підготовку команди до змагань. Бажаємо нових перемог у майбутньому!