Новини спортивного життя громади. Велоспорт

Дата: 22.09.2020 17:22

5 вересня з нагоди у Люботині з нагоди Дня міста відбулись змагання з маунтінбайкінгу «Кубок Люботина».
Свою майстерність у відповідних вікових категоріях продемонстрували 80 спортсменів – представники дитячих і юнацьких команд Харківської області. 15 юних велосипедистів Пісочинської ДЮСШ, тренер І.К. Гримайло, чотири батька із задоволенням взяли участь у Кубку.
Не залишивши своїм суперникам жодних шансів, провели свої заїзди у віковій категорії 2009 р.н. Майданник Вадим і Стецюк Ярослава, став володарями Кубка.
Кононенко Карина (вікова категорія 2009 р.н.) у драматичній боротьбі виборола 5 місце.
Качанюк Арсеній у категорії 2006-2007 р.н. посів 5 місце.
Дашевська Аліна, для якої цей сезон став першим повноцінним змагальним сезоном, у віковій категорій 2010-2011 р.н. стала безумовним переможцем і володарем Кубку! Кононенко Вікторія у цій категорії посіла призове 3 місце.
Пишаємося нашими спортсменами! Ви всі - переможці, адже Ваша воля та любов до спорту неперевершені!