Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 21.09.2021 17:15

Лише чотири тури залишилось до завершення чемпіонату Харківського району з футболу в конференції "Південь". Трійка лідерів, як і раніше, залишає інтригу щодо переможця турніру.

Так, Коротичанський "Промінь" з великим рахунком 4:0 переміг "Маяк 1959" з Селекціного, а ФК "Березівка" в гостях з таким же рахунком перемогла БФК "Безлюдівка".

Футболісти Мереф'янського "Авангарду", змагаючись за пальму першості, розгромили "Дербі" з Люботина 5:0.

Різниця в три очка та очні зустрічі попереду тримають вболівальників в не аби якій напрузі.

Команди з Пісочина, граючи вдома, нажаль, поступились своїм суперникам: "Пісочинець" - "Колос" Бабаї - 1:3; "Надія" - ФК "Водолага" - 1:2.

Попереду нас чекають дуже цікаві зустрічі. 26 вересня ФК "Березівка" приймає "Пісочинець", "Промінь" грає в гостях з Бабаївським "Колосом", а "Надія" їде до Селекційного де зустрінеться з місцевим "Маяк 1959". Нагадаємо, що в першому колі, "Пісочинець" відібрав у ФК "Березівка" залікові бали, зігравши внічию. Тим цікавішим має бути 19 тур.

Бажаємо командам вдалої гри!