26 червня в приміщенні Комунального закладу «Пісочинська публічна бібліотека» для представників юного покоління громади була проведена правова вікторина «Казки читаємо – права вивчаємо!», присвячена Дню Конституції України. В.о. директора бібліотеки, Лариса Ігорівна Поливода підготувала для дітей цікаві тематичні запитання та загадки. В ігровій формі, пригадуючи улюблені казки, діти із задоволенням вивчали правові положення, адаптовані до їх вікового сприйняття. Неординарно, пізнавально, весело та надзвичайно корисно!