Привітання з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва від начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлії Бєлової

Дата: 09.11.2020 15:11

Дорогі люди мистецтва! Вітаю Вас зі святом - Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!
Споконвіку народне мистецтво було оберегом історичної пам’яті. Своєю самовідданістю, талантом і безмежною любов`ю до покликання ви зміцнюєте нашу надію на найкраще майбутнє України.
Щиро вдячна працівникам культури за безперервний творчий пошук! Ви зачаровуєте нас, наповнюєте наші серця хвилюючими відчуттями, розмальовуєте світ яскравими фарбами. Завдяки вам наші діти зростають у дусі любові до мистецтва та поваги до національної культури!
Бажаю Вам міцного здоров`я, щастя та благополуччя, втілення всіх планів і феєричних творчих успіхів! Нехай всі ваші мрій здійснюються!
Зі святом!