ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

Дата: 24.01.2020 17:07

23 січня 2020 року в актовій залі Пісочинської селищної ради відбулося засідання науково-методичної ради науково-методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

На засіданні розглянуті питання:

1. Організація науково-методичної роботи з педагогічними кадрами. Схвалення плану роботи науково-методичного кабінету на 2020 рік.

2.Обговорення та затвердження тематики засідань науково-методичної ради науково-методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради на 2020 рік.

3.Обговорення графіка й тематики проведення семінарів педагогічних працівників громади, групових форм методичної роботи.

4. Обговорення і затвердження досвіду роботи вчителів.

5. Методична допомога вчителям у підготовці учнів до ЗНО.

6. Про методичний супровід атестаційної кампанії педагогічних працівників у 2019/2020 навчальному році.

Матеріали засідання розміщено на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради в розділі «Матеріали НМК».