Феєричні змагання дружин юних пожежних

Дата: 23.04.2019 17:02

23 квітня 2019 року Пісочинська об'єднана територіальна громада зустрічала шанувальників пожежної справи. На обласний  зональний  етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, який проходив на базі комунального закладу «Пісочинський Палац дитячої та юнацької творчості», прибули дев'яти дружин юних пожежних з Харківського району, Роганської ОТГ, Богодухівського району, Дергачівського району, Малоданилівської ОТГ, Золочивської ОТГ, Циркунівської ОТГ та  Пісочинської ОТГ.

Пісочинську громаду представляла дружина «Воїни світла» Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у такому складі:

1.Фоменко Богдан, учень 6 класу;

2.Гук Ангеліна, учениця 6 класу;

3.Шевченко Вероніка, учениця 7 класу;

4.Варибрус Ганна, учениця 7 класу;

5.Бєлобородов Даніїл, учень 7 класу;

6.Субочєв Богдан, учень 8 класу.

Конкурсі випробування відбувалися у трьох етапах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Знавці пожежної справи». Здолавши всі випробування наша дружина виборола ІІ місце.

Вітаємо дружину юних пожежних «Воїни світла» Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з вдалим дебютом і перемогою в зональних змаганнях.

Висловлюємо щиру подяку директору Пісочинської школи Сасіній Оксані Олександрівні й керівнику дружини, педагогу-організатору Пісочинської школи Мельник Марині Павлівні.

Радіємо спільним успіхам громади!