УКРАЇНСЬКА – МОВА ПЕРЕМОГИ!

Дата: 28.10.2023 13:36

Всеукраїнський масштабний форум «Українська мова - Перемоги» відбувся 27 жовтня 2023 року в м.Києві. Всеукраїнський рух «Єдині» зібрав керівників профільних освітніх міністерств, представників української спільноти за кордоном, лідерів громадських думок, щоб поговорити про те, як перехід на українську мову може наблизити Перемогу.

На форумі Пісочинську селищну територіальну громаду представляли головний спеціаліст відділу освіти, культуру, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Світлана Головня та вчитель української мови та літератури Пісочинського ліцею Лідія Сидоренко.

Розпочався захід із Радіодиктанту національної єдності «Дороги України». Потім представниці громади долучилися до панельних дискусій «Навчай українською», «Повернення додому. Збереження української культури та мови серед українців за кордоном».

Результатом форуму стали напрацьовані «дорожні мапи» про те, як мотивувати українців

переходити на українську мову, як забезпечити просування культури та історії України в країні та за кордоном.

Буде українська – буде Україна.

Плекаймо свою українську!