Турнір з бойового самбо "Новорічний"

Дата: 02.12.2019 16:57

01 грудня в приміщенні Комунального закладу «ФОК «Мобіль» пройшов турнір з бойового самбо "Новорічний". В змаганнях взяли участь 5 команд, що представляли: Пісочинську ОТГ, м. Дергачі, м. Харків - Залютине, СК «ГТО», «Кімура». 41 учасник продемонстрував у цей день свою майстерність і спортивні таланти. У напруженій боротьбі перемогу у відповідних вагових категоріях отримали:
- 23 кг: Бирка Євген;
- 26 кг: Плишивий Тімур;
- 29 кг: Верменко Єгор;
- 32 кг: Жаріков Артем (Залютине);
- 35 кг: Тютюнник Денис;
- 38 кг: Караєв Дамир;
- 42кг: Огнівенко Максим (СК «Кімура»);
- 42+: Багиров Парвиз.
Спортсменів нагороджено медалями та дипломами від Пісочинської селищної ради.
В командному заліку перемогу здобули представники м-ну «Залютине», на другому місце – СК «Кімура», бронзовим призером стала команда СК «ГТО». Команди відзначено кубками від Пісочинськой селищної ради.
Вітаємо учасників турніру та бажаємо їм нових досягнень і перемог! Пишаємось новими успіхами юних вихованців тренера Г.В. Поміляйко (КЗ «ФОК «Мобіль»)!