Вітаємо юних борців громади з блискучою перемогою!

Дата: 26.08.2020 16:56

Протягом двох днів, з 18 по 19 серпня, в місті Енергодар  до Дня Незалежності України проводився Відкритий чемпіонат з пляжної боротьби.

Вітаємо спортсменів нашої громади – вихованців секції вільної боротьби  Комунального закладу «ФОК «Мобіль», які продемонстрували неймовірну волю до перемоги та посіли призові місця змагань:

1 місце, вагова категорія 45 кг  - Косинцев Олександр;

2 місце, вагова категорія 35 кг - Косинцев Артур.

Вітаємо Керимова Рената, який став фіналістом змагань і доблесно боровся  за третє місце! Віримо в юного спортсмена та зичимо йому успіхів у майбутньому!

На жаль, ще один наш спортсмен - Романенко Борис  травмувався під час змагань і не зміг продовжити боротьбу.

Слід зазначити, що Ренат та Борис вперше взяли участь у змаганнях( у ваговій категорії 30 кг) та продемонстрували значний спортивний потенціал.

Дякуємо наставникам молоді, тренерам Косинцеву Олександру та Буднику Івану за гідну підготовку молоді та особистий приклад любові до спорту!