A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Увага! Переведення на дистанційну форму навчання учнів 5-11 класів закладів освіти громади. Інформує начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлія Бєлова

Дата: 09.11.2020 13:55
Кількість переглядів: 17

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації у Харківській області, через збільшення випадків захворюваності серед учасників освітнього процесу, прийнято рішення перевести на дистанційну форму навчання учнів 5-11 класів на 14 днів з 10.11.2020 року. Дистанційне навчання буде проходити в двох режимах одночасно : синхронному (через Zoom) та асинхронному (на платформі Classroom). Ми проводили навчання для вчителів та допомагали їм освоювати нові технології, крім того вчителі можуть використовувати всю техніку, наявну у школі для організації та проведення уроків дистанційно! Керівники закладів надсилають мені посилання на всі уроки в кожній паралелі, щоб бути впевненою, що уроки дійсно проходять!
Шановні учні, прошу вас самоорганізуватися та не сприймати дистанційку як канікули!
Шановні вчителі, прошу всіх проводити уроки так само якісно, як і при очному навчанні! Дистанційка - це не відпустка!
Шановні батьки, прошу вас із розумінням ставитись до інновацій в освітньому процесі! Не всім це дається легко, але, повірте, вчителя намагаються робити свою справу якісно! Давайте поважати один одного, терпляче відноситись до ситуації, яка склалась, і вирішувати всі проблеми разом!
Якщо у вас будуть якісь питання, ви завжди можете звернутися до мене тут, або за телефоном! Я є у всіх месенджерах! Ми завжди знайдемо вирішення всіх проблемних питань!
P.S. Заходьте у телеграм канал та будьте в курсі всіх подій! https://t.me/Belova_Yuliia Там з’явилась можливість давати feedback

З повагою,

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Юлія Бєлова


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень