Дата: 22.12.2020 16:47

19 грудня на спортивній базі ЦПКІВ імені М. Горького відбувся Обласний легкоатлетичний крос серед вихованців ДЮСШ, велоклубів та спортивних учбових закладів.

Юні велосипедисти Пісочинської ДЮСШ, які також брали участь у змаганні, в черговий раз продемонстрували свою майстерність та волю до перемоги!

В групі 2009-2010 ррн переможцями

стали Майданник Вадим та Стецюк Ярослава. Друге місце посіла Кононенко Вікторія.

Серед дівчат 2007-2008 ррн срібною призеркою стала Карина Кононенко. Переможець серед юнаків 2005-2006 ррн - талановитий велосипедист Качанюк Арсеній.

Чудовий день продовжився цікавою екскурсією до Саржиного Яру.

Бажаємо юним талановитим спортсменам здійснення мрій, нових перемог і досягнень! Дякуємо тренеру команди, Гримайлу Ігорю Костянтиновичу за щиру турботу про юне покоління та сприяння розвитку спортивної сфери громади!