Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 11.08.2021 16:40

8 серпня відбулись перші матчи другого колу Чемпіонату Харківського району з футболу.

Команди Пісочинської громади розпочали його по різному: 2 переконливих перемоги та 2 поразки.

Команда "Надія" приймала ФК "Березівка" та поступилась з рахунком 2:9. Рекордну кількість голів "відвантажив" Коротичанський "Промінь" господарям поля - команді "Кайлас" з Високого. "Пісочинець" після оновлення грав на виїзді з сильним суперником - люботинським "Дербі" й, на жаль, поступився з рахунком 3:5.

Вже в неділю, 15 серпня, відбудеться 13-й тур чемпіонату, де зустрінуться: ФК "Березівка" - ФК "Водолага", "Надія" - "Кайлас" Високий, "Промінь" Коротич - "Дербі" Люботин, "Пісочинець" - БФК "Безлюдівка. Бажаємо нашим командам добрих результатів та злагодженої гри!