Тематичні заходи до Дня Гідності та Свободи. Березівська ЗОШ

Дата: 25.11.2020 16:37

Протягом 19 -20 листопада в освітньому закладі громади проведено низку заходів до Дня Гідності та Свободи, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.
Так, вчителем історії Планідою -Товстоган Оленою Сергіївною було проведено виховну годину на тему "Гідність-основа справедливого суспільства" серед здобувачів освіти 7-10 класів. Учні мали змогу переглянути документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», через презентацію ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу.
У 3 класі (класний керівник Руднєва І.Д.) під час спілкування “Вільні творять майбутнє!” визначили значення слів “свобода та гідність”, долучились до хронології подій, провели невеликий флешмоб.
Під час інформаційної хвилинки в 2 класі учні разом із класним керівником Дьяконовою О.Д. провели тематичну бесіду.