Березневий фестиваль педагогічних ідей «Проєктна діяльність як одна із форм інноваційних методичних технологій навчання». Коротичанський ліцей

Дата: 30.03.2021 16:21

29 березня в Комунальному закладі «Коротичанський ліцей» проведено традиційний березневий фестиваль педагогічних ідей «Проєктна діяльність як одна із форм інноваційних методичних технологій навчання» або «Проєктні технології як компонент інноваційної діяльності ».

В ході фестивалю вчителі охоче презентували свої методичні інновації і напрацювання. Кожен виступ ґрунтувався на досвіді учителя й мав практичний характер.

Фестиваль педагогічної майстерності – це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків, який дає можливість поділитися своїми відкриттями, зарядитися натхненням від колег і перейняти кращі розробки.