Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

Видавництво «Ранок» за сприяння МОН і міжнародних партнерів прагне підтримати учнів, які мають право здобувати якісну системну освіту. Учням і педагогам видавництво надає відкритий доступ до електронних підручників для 1-5 класів з усіх предметів.

 Безоплатний доступ до підручників можна отримати на сайті: https://d-learning.com.ua/.

 Освітня компанія «EdPro» відкрила безоплатний доступ до електронних підручників до кінця року: https://ua.mozaweb.com/. На цей термін буде також надано безкоштовний доступ до інших посібників компанії та підручників, розміщених на сервері.

 Крім того, на сайті Всеукраїнської школи онлайн розміщено відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів: https://lms.e-school.net.ua/

Джерело: Міністерство освіти і науки України« повернутися до списку новин