Дата: 15.02.2021 16:19

Протягом 12-13 лютого 2021 року за підтримки Пісочинської селищної ради на базі Пісочинського ліцею та КЗ «ФОК «Мобіль» відбувся Відкритий кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств розділ «Бойове двоборство». Захід проводився на честь вшанування пам`яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули у війні в Афганістані та інших локальних війнах ХХ-ХХІ століття.

Присутніх від імені Пісочинського селищного голови Олега Чернобая привітали: депутат Пісочинської селищної ради Ігор Яцушкевич, славетні представники Пісочинської спілки ветеранів Афганістану.

Вітаємо юних спортсменів! Дякуємо наставниками молоді за гідне виховання та відмінну підготовку до змагань!