Установча сесія Малої академії наук

Дата: 15.05.2019 16:17

22 юних дослідники зі своїми керівниками-учителями зібралися 15 травня 2019 року на базі КЗ «Пісочинський ліцей» на установчу сесію Малої академії наук учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради.

Присутніх вітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ю. Бєлова. Вона висловила сподівання, що в наступному навчальному році МАНівська сім’я Пісочинського ОТГ стане ще більшою, а результати якіснішими.

Методистом А. Бут було проаналізовано результати участі учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2018/2019 навчальному році та окреслено основні завдання на 2019/2020 навчальний рік.

М. Максимов, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та  молодих вчених Харківського  національного університету імені В.Н. Каразіна, викладач кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки, ознайомив присутніх із ключовими напрямами роботи університету щодо Малої академії наук України.

Методисти Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» А. Букій (наукове відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»), І. Рижкова (наукове відділення «Філософія та суспільствознавство»), В. Панкратьєва (наукові відділення «Хімія та біологія», «Екологія та аграрні науки» детально окреслили умови проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  України в 2019/2020 навчальному році та вимоги до оформлення науково-дослідницьких робіт.

Як набути впевненості при написанні науково-дослідницької роботи та при її захисті, навчала юних науковців практичний психолог Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» О. Сіренко.

Новохатська Марина, Журба Вадим, нинішні  студенти, випускники КЗ «Пісочинський ліцей» розповіли, як участь в МАН вплинула на вибір їх майбутньої професії.

Установча сесія дала початок новим проектам і прагненням до перемог. Бажаємо всім учням обрати власний шлях до успіху!