Засідання проєктної групи освітньої програми "Початкова освіта"

Дата: 18.03.2021 16:14

Протягом 09-10 березня на базі факультету початкового навчання ХНПУ імені Г.С. Сковороди проходила робота проєктної групи освітньої програми "Початкова освіта".
Гарантом  освітньої програми виступає  доцент  ХНПУ імені Г.С. Сковороди  Лада Філатова, у складі проєктної  групи:  професор  Вікторія Ушмарова, професор  Наталія Якушко, доцент  Ірина Сіра, директор Комунального закладу "Пісочинський початкова школа "Надія" Пісочинської селищної ради Харківської області  Олена Карпенко, випускниця факультету початкового навчання Анастасія Курасова, голова Спілки студентів та молоді факультету початкового навчання Валерія Старікова.
У ході дискусії було уточнено ступінь вищої освіти та назву кваліфікації, предметну область освітньої програми (ОП). Були внесені зміни до п. 4 ОП «Придатність випускників до працевлаштування та подальшого навчання». Також  розглянуто зміни в Класифікаторі професій ДК 003:2010 від 18.08.2020 р. N 1574 та додатки А, Б, В.
В ході засідань групи розроблено навчальний план, структурувано результати навчання та розподілено кредити ЄКТС.  Лада Філатова запропонувала доповнити навчальний план нормативною дисципліною "Педагогіка партнерства", а Олена Карпенко - "Внутрішня система якості освіти". В свою чергу Наталія Якушко  запропонувала доповнення плану дисципліною  "Система оцінювання у початковій школі", Вікторія Ушмарова - "Педагогіка дозвілля",  а Ірина Сіра пояснила особливості розташування навчальних дисциплін за семестрами.
Наприкінці засідання проєктної групи відбулося голосування, в ході якого освітня програма "Початкова освіта" була затверджена одностайно.