Опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання

Дата: 11.07.2019 16:10

На виконання плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 355 та плану заходів з реалізації нового етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019 - 2021 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.01.2019 № 77, Міністерство культури проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населенням власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.

Результати дослідження будуть використані під час розробки законопроектів про внесення змін до законів України «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні» та проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

Онлайн анкета знаходиться за посиланням https://bit.ly/2XMIKEd

Опитування проводитиметься до 22 липня 2019 року. Просимо долучитись до анкетування.