Талант, майстерність, воля до перемоги

Дата: 25.08.2020 16:08

23 серпня в Комунальному закладі «ФОК «Мобіль» за ініціативи депутатів Пісочинської селищної ради Олексія Валерійовича Савельєва, Андрія Петровича Валяєва, Ігоря Павловича Яцушкевича, за підтримки Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая відбувся турнір із тенісу до Дня Незалежності України.
У змаганнях взяли участь 16 юних вихованців ФОКу. Головний суддя турніру - Зубенко Наталія Юріївна.
За підсумками проведених матчів визначено переможців.

Вікова категорія до 10 років:

1 місце – Певна Єва;
2 місце – Єременко Давид;
3 місце – Іванов Іван.

Вікова категорія до 14 років:

1 місце – Стець Кирило;
2 місце – Зінченко Арсеній;
3 місце – Святенко Максим.

Призери змагань нагороджені медалями та дипломами, а всі учасники отримали солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради. Переможці змагань у обох вікових категоріях та наймолодший учасник турніру отримали ракетки від селищної ради. Всі спортсмени, які змагалися у категорії до 10 років отримали у якості подарунку тенісні м`ячики.
Спортивне свято запам`ятається душевною атмосферою, яскравими емоціями та запальним спортивним азартом спортсменів. Дякуємо наставнику молоді - тренеру Наталії Юріївні Зубенко за особистий приклад безмежної любові до спорту, щиру турботу про своїх вихованців та гідну підготовку спортсменів до змагань!
Зичимо юним тенісистам нових перемог та успіхів!
Талановита молодь - гордість нашої громади!