Засідання тимчасової творчої групи вчителів початкових класів.

Дата: 02.04.2019 16:06

02 квітня  на базі Комунального закладу «Пісочинський ліцей» проведено засідання тимчасової творчої групи вчителів початкових класів  закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради з теми «Формування ключових і предметних компетентностей учнів початкової школи засобами ІКТ».

Харіна Р.О., керівник групи, виступила з доповіддю «Актуальність формування ключових і предметних компетентностей засобами ІКТ».

Чішко Н.О., учитель КЗ «Пісочинський ліцей», проаналізувала програму з предмету «Я досліджую світ», після чого між членами групи було розподілено теми уроків в 1 класі з предмету «Я досліджую світ» (за підручником авт. Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.)  для створення мультимедійних презентацій.