Вітаємо вихованців велосипедного спорту

Дата: 05.06.2023 15:53

26-28 травня 2023 року в місті Кропивницький вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи у складі команди Харківської області стали учасниками чемпіонату України з велосипедного спорту.

Під керівництвом Ігоря ГРИМАЙЛА, тренера-викладача Пісочинської ДЮСШ та наполегливої праці юних спортсменів, учасники здобули такі результати:

- у гонці з вибуттям: серед дівчат: 6 місце - Кононенко Карина; серед молодших дівчат: 3 місце - Кононенко Вікторія, 4 місце - Стецюк Ярослава, серед юнаків: 4 місце - Майданник Вадим.

- у гонці критеріум (кільцеві перегони вулицями міста): серед дівчат: 4 місце Кононенко Карина; серед молодших дівчат: 1 місце - Кононенко Вікторія, 8 місце - Стецюк Ярослава; серед юнаків: 4 місце - Майданник Вадим.

- у груповій кільцевій гонці: серед дівчат: 6 місце - Кононенко Карина;

серед молодших дівчат: 4 місце - Кононенко Вікторія, 7 місце - Стецюк Ярослава, 15 місце - Остапенко Катерина; серед юнаків: 8 місце - Майданник Вадим.

Вітаємо юних спортсменів із особистими і командними досягненнями, бажаємо наступних перемог!!!