КОРИСНА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ

Дата: 07.04.2021 15:51

З метою захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки працівників освіти 07 квітня 2021 року проведено онлайн-семінар з кадрових питань. Захід відбувся за ініціативи представників Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. В семінарі брали участь керівники закладів освіти та голови первинних профспілкових комітетів закладів освіти громади.

Під час зустрічі розглянуто нагальні питання укладання трудових договорів та їх продовження, надання основних щорічних відпусток, заміни відсутніх працівників іншими працівниками та інші.

Висловлюємо щиру подяку компетентним і професійним працівникам Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, зокрема Борисенко Сергію Олеговичу та Герман Катерині Юріївні, які підготували й успішно провели онлайн-зустріч та надали корисну допомогу.