Урок з безпеки для учнів освітніх закладів громади

Дата: 13.12.2022 15:51

Знання дітей із мінної безпеки - запорука їх здоров’я та життя!

Інспекторський склад ВЗНС Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області активно проводить для дітей «Уроки з безпеки».

Пріоритетне завдання рятувальників - зменшення ризиків травмування та загибелі маленьких українців від мін та вибухонебезпечних предметів, а також попередження пожеж у побуті.

12 грудня у КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль" та КЗ "Пісочинський ліцей" Пісочинської селищної ради фахівці ДСНС провели "Єдині уроки з безпеки" і профілактичні заходи онлайн. 13 грудня уроки з безпеки були проведені у КЗ "Пісочинський ліцей "Джерело"

Рятувальники розповідали, а учні зосереджено слухали: як убезпечити своє життя від небезпек, запобігти пожежам та уникнути негараздів.

Дітям пояснили, чому важливо йти в укриття, якщо лунає сигнал повітряної тривоги та що робити, якщо вони знайшли підозрілий чи вибухонебезпечний предмет.

Хлопчики й дівчатка виявляли неабияку цікавість до розмови з надзвичайниками та обіцяли дотримуватись всіх рекомендацій.

Дякуємо за корисні знання та важливі навички!