Дата: 15.11.2021 15:50

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі – ДК 021:2015: 15821200-1 Солодке печиво;15821150-5 Сухарі «Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (вафлі,панірувальні сухарі,печиво)»

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської  селищної  ради

(код ЄДРПОУ 42455321)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним:

ДК 021:2015: : 15821200-1 Солодке печиво;15821150-5 Сухарі «Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (вафлі,панірувальні сухарі,печиво)»

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-01-002122-c

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  Технічні та якісні характеристики товару обумовлені вимогами, передбаченими чинними нормативними актами (в т.ч. ДСТУ, ГОСТ і т.д.), а також потребами закладів освіти у товарі із розрахунку кількості відвідувачів закладів, згідно мережи.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2022 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 159 345 ,00грн з ПДВ.

Розрахунок потреби на 2022 рік підтверджений плановофінансовими розрахунками з економічним обґрунтуванням на використання продуктів харчування, виходячи з основних виробничих показників для кожного закладу окремо, згідно :

- Постанови КМУ від 24.03.2021р. №1591 «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»;

-розміру бюджетного призначення, визначений відповідно до потреб закладів освіти, а також середньоринкової вартості товару;

- забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом бюджетного періоду.

Очікувану вартість предмету закупівлі було визначено відповідно до потреб закладів освіти, а також середньоринкової вартості товару.