ВІДБУЛИСЯ ПЛАНОВІ НАВЧАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 31.03.2021 15:47

Відповідно до річного плану роботи на 2021 рік відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, з 29 березня по 31 березня 2021 року фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області, Британь Робертом Миколайовичем і Костюком Юрієм Григоровичем, були проведені навчання керівників та відповідальних осіб закладів освіти, культури та спорту Пісочинської селищної ради з питань Цивільного захисту.

Навчання для учасників проводилися в групах відповідно до кількості працівників на об’єктах господарювання, із дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Під час навчань з цивільного захисту опрацьовані такі питання:

- аналіз законодавчих та нормативно-правових документів;

- організація роботи з питань Цивільного захисту на об’єктах господарювання;

- оформлення відповідної документації в закладах освіти, культури та спорту (інструкція та план дій персоналу в разі виникнення надзвичайної ситуації, договір на випадок евакуації, плани, графіки проведення навчань і тренувань працівників, накази керівника інше);

- організація проведення Тижня безпеки дитини, Дня Цивільного захисту, навчальних тренувань з евакуації;

- використання засобів індивідуального захисту.

Також учасники навчань ознайомилися з відеоматеріалами щодо видів засобів пожеж.