Семінар вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти.

Дата: 01.04.2019 15:43

01 квітня на базі Комунального закладу «Пісочинський ліцей» відбувся семінар вчителів іноземних мов закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради з теми «Впровадження новітніх методів щодо викладання іноземних мов».

В’юшкіна В.А., учитель КЗ «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів», доповіла про новітні методи навчання іноземних мов в умовах реформування освіти «Нова українська школи.

Учитель КЗ «Пісочинський ліцей» Жуков Д.М. поділився досвідом роботи щодо формування комунікативноï та соціокультурної компетенціï учнів при навчанні іноземних мов та провів практикум «Організація роботи в групах при вивченні нового мовного матеріалу».

Ляпун Г.В., керівник МО, розкрив питання «Навчання учнів читання за методикою «Sight Reading».

Під час тренінгу учителі виконували завдання в форматі ЗНО.