Свято останнього дзвоника у Комунальному закладі "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Дата: 05.06.2021 15:41

04 червня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом  із депутатом Харківської обласної ради Любов`ю Канцедал, старостою Березівського старостинського округу Ігорем  Штодою, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлією Бєловою, депутатом Пісочинської селищної ради Ольгою Вільхівською привітав зі святом останнього дзвоника учнів Березівської ЗОШ.

Почесні гості подякували  вчителям і батькам  за виховання  юного покоління, яке зростає у нашій громаді. Саме завдяки зусиллям наставників розкриваються таланти дітей, створюються умови для вдосконалення їх умінь і вибору подальшої професії.

Традиційно до свята заклад освіти отримав від селищної ради у якості подарунку сучасний ноутбук, який стане у нагоді в освітньому  процесі.

Учні школи, які продемонстрували найкращі результати у навчанні, були нагороджені грамотами та похвальними листами.

Випускники 4 класу виконали  чудову пісню, присвячену шкільним рокам,  учениці  2-7 класів станцювали запальний флешмоб,  а дев’ятикласники станцювали зворушливий прощальний вальс.

У цьому році 14 випускників 9 класу Березівської ЗОШ розпочинають своє доросле життя. Випускників привітала їх перша вчителька Самольотова Л.В та класний керівник Галушко Галина Петрівна.  Успіхів  вам і удачі у житті, дорогі випускники! Хай всі ваші мрії здійсняться!

Бажаємо всім школярам і вчителям веселих, насичених канікул! Зі святом!