ЗДОРОВА НАЦІЯ – МІЦНА КРАЇНА: ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 15.09.2023 15:40

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня, починаючи з 1994 року. Це свято здорового способу життя і радості під час корисної фізичної діяльності.

Цьогоріч учні, вихованці закладів освіти, молодь та дорослі Пісочинської селищної ради традиційно долучилися до святкування Дня фізичної культури та спорту.

8-9 вересня 2023 року відбулися заходи присвячені популяризації фізичної культури та спорту й дистанційна форма навчання не стала перешкодою для занять спортом:

- спортивний челендж «Ми за здоровий спосіб життя»;

- інтерактивна естафета «Фізкультура і спорт –це рух, а рух – це життя»;

- онлайн-вікторина «Спорт для всіх»;

- секційні заняття з різних видів спорту;

- тематичні фізкультхвилинки, руханки;

- захід «Незвичайні старти»;

- онлайн-обговорення «Роль фізичної культури і спорту в житті людини»;

- конкурс малюнків «Спорт у моєму житті» та інші.

У Пісочинському ліцеї було проведено урок-знайомство з новим видом спорту «Доджбол».

Під час проведення заходів згадували про воїнів-спортсменів і тренерів, які героїчно загинули, захищаючи незалежність України. Вічна слава, світла пам’ять і низький уклін Героям.