Урок пам‘яті « Чорнобиль - мій біль». Пісочинський ліцей

Дата: 26.04.2021 15:38

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині…

Тому ми повинні гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити в нашій державі.

26 квітня в Пісочинському ліцеї класні керівники 1-11 класів провели урок пам‘яті « Чорнобиль - мій біль».

Ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Від усього серця бажаємо кожному міцного здоров’я, життєвого оптимізму, достатку й злагоди в родинах.

Вічна пам’ять справжнім героям, віддавшим своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою!