A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Відбулися безпекові заняття із працівниками закладів дошкільної освіти

Дата: 16.03.2023 15:37
Кількість переглядів: 28

16 березня 2023 року на території Пісочинської початкової школи «Надія» фахівцями Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Харківській області були проведені планові навчальні заняття з безпеки життєдіяльності.

Учасниками занять цього разу стали медичні працівники та вихователі закладів дошкільної освіти Пісочинської селищної ради.

Фахівці служби надзвичайних ситуацій акцентували увагу на тому, що до загальних ризиків надзвичайних ситуацій наразі додаються два вагомих фактори: збройний конфлікт на території України та пандемія COVID-19 і вони значно впливають на можливість виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час занять опрацьовані відеоматеріали з питань мінної небезпеки та поводження із вибухонебезпечними предметами.

Для просвітницької роботи з дітьми наймолодшого віку учасникам були надані друковані матеріали з питань надзвичайних ситуацій та набори навчальних ігор: «Підказки з надзвичайних ситуацій»; «PROвідник Безпеки». Всі матеріали розроблені у дружній до дітей формі з використанням ігрової методики та доповнені QR-кодами, за якими можна знайти посилання на додаткові матеріали: статті, навчально-методичні розробки відеоматеріали та інше.

Також учасники занять отримали інформаційні та методичні матеріали для проведення занять з дітьми щодо зменшення ризиків, пов’язаних з різними надзвичайними ситуаціями.

Отримані знання допоможуть дорослим і дітям, у разі необхідності, ідентифікувати ризик та обрати правильну дію, щоб мінімізувати наслідки.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень