Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Новини культури та спорту громади.

10 лютого за ініціативи КП «Центр поводження з тваринами» та за підтримки Пісочинської селищної ради у зоні відпочинку  мікрорайону «Мобіль» відбулись «Зимові розваги» -  щорічний святковий захід для дорослих та маленьких мешканців, а також  для всіх гостей нашої гостинної громади.

Веселі аніматори розважали діточок  різноманітними конкурсами та запрошували до участі в спортивних  іграх.  Ведучі своїми дотепними жартами підтримували дорослих учасників конкурсів. Стилістичні фотозоні користувались  загальною популярністю. Також всі бажаючі мали змогу вдосталь фотографуватись с собаками й отримати справжню насолоду від спостереження за динамічними, емоційними перегонами їздових собак. Багато задоволення отримали маленькі мешканці від спілкування з  патрульними поліцейськими, які розповідали їм про свою службу та демонстрували оснащення патрульної машини.

Вручення дипломів, медалей та солодощі для дітей від Пісочинської селищної  ради, а також чудові призи від партнерів «Winter Dog Fest» для учасників перегонів і спортивного конкурсу богатирів стало приємним моментом нашого родинного свята, де кожен отримав позитивні радісні враження!

 

 

ФОТОЗВІТ СВЯТА

 « повернутися до списку новин