Надано адресну матеріальну допомогу дітям пільгових категорій

Дата: 28.12.2020 15:17

На виконання Програми загального обов’язкового навчання (фонду всеобучу) в закладах загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради на 2019-2021 роки», затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії VІІ скликання Пісочинської селищної ради від 3 грудня 2019 року, з метою підтримки учнів закладів освіти, які потребують соціальної допомоги 28 грудня 2020 року відділом завершено роботу щодо реалізації коштів Фонду загального обов’язкового навчання на загальну суму 297500 грн.

У 2020 році адресну матеріальну допомогу було надано 512 учням пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради: дітям з багатодітних сімей, інвалідністю, особливими освітніми потребами, позбавлених батьківського піклування, сиріт, постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС та дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Дякуємо керівникам закладів загальної середньої освіти за якісну організацію проведення заходів щодо реалізації коштів Фонду загального обов’язкового навчання у 2020 році.