Книжкова виставка до 77 річниці з дня визволення селища Коротич від нацистських загарбників

Дата: 28.08.2020 15:16

Над селом моїм рідним в даль летять журавлі.

В небесах чисті зорі ясняться,

А в землі сплять солдати, полеглі в боях.

Ті, яким завжди вісімнадцять...

Сьогодні знаменний день в історії,  який у пам'яті мешканців селища Коротич викарбуваний золотими літерами. Саме у цей день, 28 серпня 1943 року, рівно 77 років тому наше селище Коротич було визволене від нацистських загарбників. Радість і сльози, біль і надія - все переплелося у одному слові - ВИЗВОЛЕННЯ!!!

З цієї нагоди у Коротичанській  бібліотеці-філії відкрита експозиція книжкової виставки.

Низький уклін вам, ветерани, за наше щасливе, безхмарне життя. Ми не забудемо! Ми пам'ятаємо!

Зичимо Вам, наші любі читачі, чистого, мирного неба, здоров'я, радості та довгих, щасливих літ! Хай Господь оберігає Вас від всякого лиха!