Турнір юних математиків

Дата: 11.10.2019 15:13

11 жовтня 2019 року відбувся ХХІІ Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й. Ядренка  серед 4 команд закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради.

Під час змагання учні презентували власні розв’язки складних математичних задач дослідницького характеру.

Журі  відзначило доброзичливу, дружню атмосферу серед учасників турніру: всі учні поводилися надзвичайно коректно та гідно.

За результатами інтелектуальних боїв перемогу виборола команда КЗ «Пісочинський ліцей», на ІІ місці – учні КЗ «Пісочинська ЗОШ», ІІІ місце - у команди КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль», ІV місце – КЗ «Березівська ЗОШ».

Дякуємо адміністрації  Пісочинської ЗОШ за створення належних умов проведення заходу! Вітаємо учасників заходу - талановиту молодь громади й бажамо їм втілення всіх заповітних мрій, феєричних звершень, прекрасного успішного майбутнього!