Завершено І етап МАН!

Дата: 04.12.2020 15:12

04 грудня 2020 року завершено І (об’єднаної територіальної громади) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. 10 учнів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради захищали свої роботи.

Право представляти Пісочинську об’єднану територіальну громаду на ІІ (обласному) етапі конкурсу вибороли:

- Коса Олена, учениця 10 класу Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради», керівник – Мельникова Євгенія Юріївна;

- Соколова Марія, учениця 11 класу Комунального закладу«Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради», керівник – Мельникова Євгенія Юріївна.

Щиро вдячні вчителям за результативну роботу з обдарованими дітьми! Бажаємо переможцям високих результатів на обласному рівні!