Вітаємо талановитих учнів Пісочинської школи мистецтв "ART NOVA" з перемогою у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Яскраве майбутнє»!
Вашето Олексій (6 клас, спеціальність фортепіано) отримав ГРАН-ПРІ фестивалю, а Медлонг Едмонд (3 клас, спеціальність фортепіано) став лауреатом І премії.
Бажаємо учням та їх викладачу Марині Звегінцовій творчого натхнення, нових звершень і перемог!