Привітання з Днем народження Якімової О.Л., завідувача Коротичанського ДНЗ (ясла-садок)

Дата: 28.11.2020 15:11

Вітаємо з Днем народження Якімову Ольгу Леонідівну, завідувача Коротичанського ДНЗ (ясла-садок)!

Шановна Ольго Леонідівно! У цей святковий радісний день прийміть наші привітання та побажання міцного здоров`я, невичерпної наснаги у всіх Ваших починаннях, натхнення на нові творчі ідеї! Ви - професіонал своєї справи, тактовна, доброзичлива людина, небайдужа до проблем оточуючих. Завдяки Вашому мудрому керівництву колектив садочка працює як єдине ціле.
Нехай кожен день дарує Вам тільки приємні враження, а доля буде щедрою на сповнення мрій! Зичимо Вам щастя, любові, добробуту, професійних звершень на благо нашої громади!

З Днем народження!