Відбувся семінар для молодих та малодосвідчених вихователів закладів дошкільної освіти Пісочинської селищної ради

Дата: 26.11.2021 15:10

26 листопада на базі Пісочинського ЗДО №3 «Теремок» відбувся семінар для молодих та малодосвідчених вихователів закладів дошкільної освіти Пісочинської селищної ради, присвячений темі «Розвиток художньо-мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку».

У ході семінару вихователі переглянули заняття  в групі молодшого дошкільного віку «Подорож за мотивами українських народних казок» та фрагмент заняття з художньої літератури в групі старшого дошкільного віку «Вивчення віршів за мнемо таблицями», а також інтегрованого заняття в групі дошкільного віку «Казка про осінній листочок». Відбулась практична робота вихователів в «Літературному кафе».

Семінар проводився з дотриманням протиепідемічних заходів.