Діти Пісочинської громади отримали адресну матеріальну допомогу

Дата: 12.12.2022 15:09

На виконання заходів Програми загального обов’язкового навчання (фонду всеобучу) в закладах загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради на 2022-2025 роки, затвердженої на ХХVІІІ сесії VІІ скликання № 23/17-2022 від 12 липня 2022 року, 520 школярів шести закладів загальної середньої освіти Пісочинської територіальної громади 9 грудня 2022 року отримали продуктові набори.

Адресна матеріальна допомога була надана дітям таких пільгових категорій: діти внутрішньо переміщених осіб; діти з багатодітних сімей; напівсироти; сироти; діти, що знаходяться під опікою; діти, які проживають у дитячому будинку сімейного типу; діти учасників ліквідації наслідків ЧАЄС; малозабезпечені; діти із особливими освітніми та фізичними потребами; діти, які знаходяться у складних життєвих умовах проживання; діти одиноких матерів; діти учасників бойових дій.