Завершені навчання з питань пожежної безпеки

Дата: 04.03.2021 15:09

З різних причин на Землі постійно виникають пожежі, які завдають великої шкоди природі та суспільству. Під час виникнення пожеж гинуть і травмуються люди, знищуються матеріальні цінності, погіршується якість середовища проживання і навколишнього середовища.

З метою надання допомоги керівникам закладів освіти, культури, спорту Пісочинської селищної ради щодо недопущення виникнення пожежі на об’єктах господарювання, поглиблення знань в галузі пожежної безпеки, надання долікарської допомоги потерпілим в результаті пожежі, правил поведінки під час пожежі та відповідно до річного плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради на 2021 рік, на території Пісочинського ліцею 3 березня 2021 року спеціалістами Науково-методичного центру з питань Цивільного захисту та пожежної безпеки у Харківській області були проведені навчання для посадових осіб 10 закладів освіти, культури та спорту Пісочинської селищної ради з питань пожежної безпеки.

Слухачі отримали актуальні знання, а також навчально-методичні матеріали. Під час навчань грунтовно були вивчені такі питання: статистика і причини пожеж; законодавство України з питань пожежної безпеки; заходи щодо забезпечення пожежної безпеки; оповіщення про пожежу; дії під час пожежі; засоби пожежогасіння, протипожежне обладнання та інвентар, порядок їх використання; правила надання долікарської допомоги потерпілим в результаті пожежі.