Привітання з Днем народження Головні С.М., головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 13.12.2020 15:06

Вітаємо з Днем народження Головню Світлану Миколаївну, головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Світлано Миколаївно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щедрої долі, достатку, благополуччя та успіху у всіх сферах Вашого життя! Нехай плідна праця та нові досягнення колективу наповнюють Ваше серце гордістю, гармонійні стосунки у сім’ї та здійснення найзаповітніших бажань дарують радість, дні будуть сповнені позитивних емоцій і нових яскравих вражень. Щастя, достатку та нових професійних успіхів!

З Днем народження!