МАЙСТЕР-КЛАС ПО БАХМУТСЬКІ

Дата: 28.04.2023 15:05

28 квітня 2023 року до Пісочинського ліцею «Мобіль» завітали викладачі та студенти Державного навчального закладу «Бахмутський професійний аграрний ліцей», який продовжує надавати освітні послуги під час війни.

Понад 60 школярів громади дізналися як вступити на навчання до закладу освіти та здобути професію водія, автослюсаря, тракториста, кухаря-кондитера, перукаря (перукаря-модельєра), манікюрника, художника-дизайнера та інше. Люди саме таких професій є затребуваними на сучасному ринку праці.

Для подальшого професійного розвитку випускників, профтехліцей розпочав співпрацю з Харківським Державним біотехнологічним університетом. Після закінчення навчання в ліцеї, здобувачі освіти мають можливість підвищити рівень кваліфікації за своєю професією на рівні вищої освіти.

Вдячні колективу Бахмутського професійного аграрного ліцею за змістовну презентацію навчального закладу, цікавий та корисний захід.

Відбудуємо країну разом!