Засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 25.03.2021 15:04

25 березня 2021 року в бібліотеці комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, на якому атестували дес`ять педагогів.

У ході засідання голова атестаційної комісії повідомила, що впродовж 2020/2021 навчального року працівниками (спеціалістами, інспекторами) відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, керівниками методичних об'єднань громади було вивчено професійну діяльність 10 педагогічних працівників. Усі присутні мали змогу ознайомитися з характеристиками працівників, атестаційними листами та іншими матеріалами.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 року за № 1255/18550, змін до положення, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011 № 1473, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2012 року за № 14/20327, наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 № 1135, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2013 року за № 1417/23949, та за результатами відкритого голосування атестаційна комісія ухвалила таке рішення:

1. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» такий педагогічний працівник:

БРИЛЬОВА Наталія Павлівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області»;

2. Відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» і відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» такі педагогічні працівники:

БАЛАНОВА Валентина Вікторівна, учитель початкових класів комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області»;

АНДРУХІНА Тетяна Сергіївна, учитель початкових класів комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»;

ГОРБАНЬ Оксана Анатоліївна, учитель образотворчого мистецтва комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»;

ЛЕБІДЬ Людмила Всеволодівна, учитель географії комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради».

3. Відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» і відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» такі педагогічні працівники:

ДЕМЧЕНКО Наталія Іванівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради»;

СИДОРЕНКО Лідія Олександрівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради».

4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», та присвоїти педагогічне звання «старший учитель» такому педагогічному працівнику:

КОЧЕНГІНУ Володимиру Анатолійовичу, учителю фізичної культури комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради».

5. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» такому педагогічному працівнику:

КИСЛЕНКО Вікторії Іванівні, вихователю-методисту комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія» Пісочинської селищної ради» Харківської області.

6. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель» такому педагогічному працівнику:

ШТОНДІ Тетяні Миколаївні, учителю математики комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради».

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!