Новини спортивного життя громади. Чемпіонат Харківського району з футболу

Дата: 27.07.2021 14:59

25 липня завершилось перше коло Чемпіонату Харківського району з футболу серед команд конференції "Південь".

ФК Березівка після трьох останніх невиразних ігор впевнено перемогла "Партизан" з Покотилівки 4:0.

Також блискучу гру провела команда "Пісочинець", яка на власному полі перемогла Височанський "Кайлас" із рахунком 4:0.

Коротичанський "Промінь" впевнено закріпився на третій сходинці турнірної таблиці завдяки перемозі над командою "Надія" Пісочин. Гра в Коротичі завершилась з рахунком 4:1 на користь господарів.

Таким чином команди нашої громади за результатами матчів першого кола посіли наступні місця:

- ФК "Березівка" 1 або 2 місце (залежатиме від результату матчу "Авангард" - ФК "Водолага", який відбудеться 28.07.2021);

- "Промінь" Коротич - 3 місце;

- "Пісочинець" Пісочин - 9 місце;

- "Надія" Пісочин - 10 місце.

Бажаємо нашим командам поліпшити своє турнірне становище в другому колі чемпіонату! Вболіваємо та підтримуємо спортсменів!

28 липня також стартують матчі 1/16 Кубку Харківського району. Відбудуться наступні ігри: "Надія" Пісочин - ФК "Мала Рогань", "Пісочинець" Пісочин - БФК "Безлюдівка", "Промінь" Коротич - "Маяк 1959" Селекційне.

У неділю, 1 серпня, на футбольному полі в селищі Березівка відбудеться фінальна стадія Кубку пам`яті Харківського району, в якій приймуть участь команди, набувши право участі: ФК "Березівка", "Авангард" Мерефа та "Стріла" Стрілеча. Початок матчів о 10:00.

Нагадаємо що, друге коло чемпіонату розпочнеться 8 серпня!