Свято останнього дзвоника у закладах освіти Пісочинської громади

Дата: 03.06.2021 21:57

03 червня в закладах освіти Пісочинської громади – Пісочинському ліцеї, Пісочинської ЗОШ, Пісочинському ліцеї «Мобіль» и Коротичанському ліцеї пролунав останній дзвоник. Цього року 385 випускників завершують школу та розпочинають новий етап свого юного життя!

Школярів привітали голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна, депутат Харківської обласної ради Любов Канцедал, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, староста Коротичанського старостинського округу Наталія Пегарь. Почесні гості подякували батькам та учителям за самовіддану любов і гідне виховання молоді, а також створення умов для розкриття різноманітних талантів юного покоління громади. Вони побажали учням гарного літнього відпочинку, а випускникам – успішного втілення всіх задумів і здійснення заповітних мрій. Пісочинський селищний голова Олег Чернобай вручив золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» талановитій випускниці Комунального закладу «Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Анастасії Климюк. У якості подарунків з нагоди свята заклади освіти громади отримали багатофункціональні пристрої для друку. Дорогі випускники, нехай всі ваші мрії здійсняться! Будьте наполегливими та цілеспрямованими! Зичимо вам щастя та успіху у всіх починаннях! У добрий час!