Привітання з Днем народження Карась Г. І., заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Комунального закладу «Пісочинський ліцей»

Дата: 10.07.2019 14:57

Вітаємо з Днем народження Карась Галину Іванівну, заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!

Шановна, дорога Галино Іванівно! У цей радісний день прийміть наші щирі побажання щастя, міцного здоров’я, натхнення на нові звершення та успішного втілення всіх задумів! Нехай життя буде сповнене любові, краси та гармонії, а родинний затишок і добробут дарують відчуття задоволення! Ваш високий професіоналізм і любов до свого покликання, людяність, доброзичливість та порядність викликають захоплення та повагу!

З Днем народження!