Урочисте закриття V ювілейного міжнародного фестивалю аматорських театрів ім. В.К. Гужви «В кулісах душі»

Дата: 28.09.2021 14:53

26 вересня відбулось урочисте закриття V ювілейного міжнародного фестивалю аматорських театрів ім. В.К. Гужви «В кулісах душі».

За чотири дні 18 театральних колективів з різних куточків України та Європи зіграли свої вистави – яскраво, талановито, самобутньо! Відзначено переможців в 11 номінаціях. Головну нагороду фестивалю – Гран-прі отримав народний дитячий театр "Сорванцы" з міста Харкова з виставою "Любов до трьох апельсинів".

Вітаємо  всіх учасників фестивалю! Бажаю творчого натхнення та любові глядачів, нових грандіозних вистав і цікавих мистецьких заходів!

Дякую команді Пісочинського палацу за незабутні враження! Вдячний всім, хто підтримує розвиток мистецтва!

Пісочинська громада – джерело талантів і натхнення!